Kvalitní bydlení můžete sehnat u nás

Sháníte byt? Možná, že bychom vám mohli poradit. Pohodlně bydlet byste mohli i v našich mobilních domech http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/bk-brookwood/. Máme jich řadu k dispozici. K trvalému bydlení však můžeme doporučit pouze některé z nich. Ty pak jsou plně vybavené a mohou vám nahradit bydlení v bytě. Dostavte se k nám a přijďte si je prohlédnout. Pak se rozhodnete, zda a který si vyberete. Jsme tady pro vás.

Zajistíme vám kompletní servis

Pokud se rozhodnete pro naše mobilní domy, budete mít od nás zabezpečen kompletní servis. Ten zahrnuje vyhledání vhodného místa (pokud už sami nemáte vlastní pozemek), zateplení, přestavbu a připojení na sítě. Patří tam i jednání s úřady. Po ukončení všech prací budete bydlet ve vlastním mobilheimu. Čekáme na vaše objednávky.