Automatický bazénový vysavač zachycuje veškeré nečistoty do filtračního vaku

Viděl jste ho na jednom veletrhu v akci a byla to z Vaší strany láska na první pohled. Okamžitě jste věděl, že něco takového musíte mít doma. Ruční model je nespolehlivý a Vy se nechcete neustále starat o kvalitu vody ve Vašem koupaliště. To jste si ho nemusel pořizovat. Pohodlnější by bylo navštěvovat za poplatek veřejné koupaliště v místě bydliště. Tento přístroj pracuje bez Vaší pomoci a po skončení náročného úklidu se sám vypne.

Dražší modely zvládnou vyčistit dno i stěny

Tak takový luxus si samozřejmě necháte líbit. Začínal jste s klasickým ručním modelem, který však nyní hodláte vyměnit za špičkový automatický bazénový vysavač. Tento pomocník zvládne hravě odstranit nečistoty ze dna, ale nezalekne se ani usazenin na stěnách. To je jeho obrovská výhoda oproti levným kouskům. Této investice nebudete litovat. Vysoce výkonný pomocník zvládne snadno přefiltrovat veškeré nečistoty a nezalekne se ani nepříjemných usazenin na stěnách, které bylo nutné likvidovat ručně.
 

Posted in Nezařazené