Chcete vědět, o kolik vaše děti zase povyrostly?

Už nemusíte doma v dětském pokojíčku dělat rysky na rám dveří, které poté stejně někdo snaživě umyje. A zmizí důkaz o růstu dítěte, což může být i smutné. Jak dokáže dítě svému strýci a tetičce, o kolik ve skutečnosti vyrostlo? Ale je zde řešení, a to díky výrobci je i toto vyřešení nejen účelné, ale také je velmi estetické. Tím estetickým a účelným je dřevěný metr s nakreslenými veselými postavičkami.

měření jídla

Nyní může v každém pokojíčku pro děti viset dřevěný metr pro děti, a konečně budete mít vy jako rodič jasno a stejně vaše děti. Neboť konečně uvidí, že vyrostly po některého namalovaného kamaráda na metru. Například tetě a strýci hrdě oznámí, že za tu dobu, kdy tu nebyli, tak vyrostly, ať už po veselého klauna nebo slona. Nebo po Krtečka a některého z jeho kamarádů, jako je Ježek, Myška, Veverka čí Zajíc. Ano, tyto a další veselé postavičky jsou nádherně vyobrazené na každém dřevěném metru pro děti, který potěší malé i velké členy rodiny. Asi se ptáte, do jaké výšky dítěte ho lze využít? Například motiv Krtečka umístil výrobce do výšky 160 cm. Další metr v nabídce má v této výšce znázorněného veselého slona a následující s motivem rybníčku, rákosím, barevných motýlů a kachniček tam má v nejvyšším bodě namalované sluníčko. Však to je také letní motiv. Tyto barevné metry se velmi dobře hodí do každého dětského pokojíčku a zjišťování vyrostlých centimetrů se může stát každodenním rituálem. Vaše děti si je mohou zaznamenávat do zvlášť přiděleného deníčku, že toho a toho dne vyrostlo do výšky Krtkova kamaráda Ježka.

metr v ruce

A může se pokusit si ho i do deníčku nakreslit. Vždyť, jak se ví, kreslení, ale i vybarvování jsou přínosem pro dítě nejen tím, že se při této činnosti vaše ratolest seznamuje s různými barvami, ale také s mnoha tvary. To pomáhá dítěti rozvíjet svou schopnost pozorovat, soustředit se a také napomáhá vývoji dětské jemné motoriky rukou.