Chcete mít absolutní přehled o tom, co se děje v našem hlavním městě?


Chystáte se na výlet s rodinou do Prahy? A chtÄ›li byste ho naplánovat pÅ™edem do sebemenšího detailu? Podívejte se na Praguest, což je informaÄní portál, díky kterému dokonale naplánujete. Na tomto informaÄním webu zjistíte vÅ¡e o akcích Praha a o dalším kulturním vyžití. MÄ›jte absolutní pÅ™ehled, abyste se nedostali do nesnází a vždycky vÄ›dÄ›li, kam zajít, abyste si užili zcela podle svého. S portálem o Praze budete vÄ›dÄ›t vÅ¡ude a o vÅ¡em.

Toužíte zajít do divadla nebo na nějaký vydařený koncert?

Jenže nemáte potuchy, na který konkrétnÄ› koncert nebo pÅ™edstavení by se Vám chtÄ›lo? PotÅ™ebujete nÄ›jaký web, kde budete mít pÅ™ehlednÄ› vypsáno, kde, v kolik a za kolik, se nÄ›co koná? VÅ¡echny akce Praha najdete na informaÄním portále Praguest. Jste-li mimopražští návÅ¡tÄ›vníci, na tom samém místÄ› si můžete zjistit i to, jak se po naÅ¡em hlavním mÄ›stÄ› dopravíte prostÅ™ednictvím integrované mÄ›stské dopravy. AÅ¥ už jedete do Prahy na výlet nebo popít do baru s přáteli, zjistÄ›te si podrobnosti než na takový výlet vyrazíte, aby to stálo za to!

Posted in Nezařazené