Kde seženeme pro trampolíny náhradní díly

Asi každý ví, že podobně jako naprostá většina výrobků, i trampolína je kombinací několika různých dílů, které jsou k sobě navzájem připojeny. Máme tu rám, nohy, pružiny, textilii, to vše a mnohem více tvoří dohromady jeden celek.

Je jasné, že se o naši trampolínu staráme co nejlépe a udržujeme ji v dobrém stavu, aby nám dlouho vydržela a hlavně aby byla bezpečná pro naše děti i pro nás. Koneckonců o bezpečnost zde jde především.skákající děvče

Avšak i při nejlepší péči se může stát, že se něco rozbije. Noha může upadnout, pružina se uvolnit, v textilii vzniknout díra. To vše samozřejmě ohrožuje naše nejbližší a tím v konečném důsledku dělá celou trampolínu nefunkční.

Zde máme několik možností: buď ji můžeme vyhodit a případně koupit novou, můžeme se pokusit ji opravit sami, nebo pokud je ještě v záruce, ji dát opravit či reklamovat. Ať už zvolíme jakoukoliv variantu, mějme na paměti, že tady jde hlavně o bezpečnost našich dětí. Rozhodně není vhodné ji dále používat, i když se nám může zdát, že jinak je vše v pořádku. Riziko je zkrátka příliš velké.

Pokud se rozhodneme ji opravit sami, stojíme před dalším problémem: musíme zjistit, kde mají pro trampolíny náhradní díly GoodJump, což nemusí být zrovna jednoduché. Ideální samozřejmě je jít tam, kde jsme ji koupili. To je samozřejmě jedna z možností, avšak pokud ji máme z některého z velkých hypermarketů, jako je Tesco nebo Globus, pak příliš nepochodíme. Jednak se jedná o sezónní zboží a navíc se na tento typ produktů nijak nespecializují.

Kam však můžeme zamířit, jsou nejrůznější hobby obchody. Jistě, nebudou tam mít napsáno, že je to náhradní díl pro trampolínu, avšak při troše pátrání tam lze nalézt například pružiny, gumové kryty i sadu na drobné vysprávky například s tekutým lepidlem.
chlapec skákající na trampolíně
Možností je samozřejmě také internet. Zde máme tu výhodu, že najdeme přesně to, co potřebujeme a na konkrétní typ, který máme. Jen musíme dávat pozor a kupovat pouze v prověřených obchodech.

Věřím však, že vás se to příliš týkat nebude. Koneckonců, není to zařízení, které by bylo obzvláště poruchové.