Venkovní použití je naprosto ideální

Máte také rádi léto? Příjemně vysoké teploty, které nás obklopí každý den kolem dokola a zapříčiní, že je nám teplo až horko? To je pro někoho velice příjemné, ale často nás právě vysoké teploty na zdraví ohrožují, zejména pokud trvají více dní po sobě jdoucích. Proto je také nezbytné, abychom se občas někde zchladili. Ideální případ je bazén, kam můžeme skočit do studené vody a zaplavat si nebo jen tak sedět a odpočívat, či ležet na lehátku a užívat si opalování v rámci slunečních paprsků, které budou dopadat na naši vlhkou kůži a příjemně nás usuší.kid

Co je novinkou?

Na našich zahradách však nemusíme mít jenom bazény, ale také jsou velice příjemné solární sprchy.
Solární sprchy na zahradu poskytují potěšení nejenom lidem, kteří mají bazén ale i těm, kteří právě bazén nevlastní. Existuje více možností využít této kvalitní a velice příjemné změny v ohřívání vody, kterou se následně můžete osvěžit a osprchovat.
1. Můžete je využít v rámci bazénu. Pokaždé, když vstupujete do vody, tak s sebou nesete různé nečistoty. Ty se zbytečně přináší do bazénu a tak se neubráníme vysokým dávkám tablet a vyšším koncentračním přípravků, které mají udržet naši vodu čistou a průzračnou. V letních měsících jde často o kosmetiku, tělová mléka, opalovací mléka, ale také nečistoty na nohou, zbytky trávy, když se projdeme bosky po zahradě nebo kamínky, když jdeme po chodníčku. Proto je příjemnou změnou právě sprcha těsně před plaváním a také je nezbytná po plavání, kdy ze sebe smyjeme zbytky chloru.
2. Využít jej však také mohou jenom chataři či zahrádkáři. Ideální na opláchnutí a smytí potu z vašeho těla po těžké práci. Pokud máte chatu a chcete mít přístup k teplé vodě, nechte si ji zdarma nahřát sluníčkem právě za pomocí slunečního záření. Právě sluneční záření tato jedinečná sprcha vstřebává a voda v ní se ohřívá na příjemně regulovatelné stupně, které si pomocí jednoduché páčky zvolíte, jestli chcete teplejší či studenější. kapka