V dnešní době začínají problémy s nadváhou již v útlém věku


Svou genetiku však nezměníte, ani dispozice, které jste do svého vínku dostali. Co však změnit můžete, je samozřejmě vaše váha. Říkáte si, že to nejde tak snadno? Ano, často s tím máme problémy a hubnutí je pro nás stres, ze kterého v mnohých případech nevyjdeme jako vítězové, ale právě naopak, jako poražení. V tomto případě však nezoufejte a neházejte hned flintu do žita. Existují totiž moderní alternativní způsoby hubnutí. Při těch se nemusíte omezovat v jídle tak, abyste drželi hladovění a nic nejedli celé dny. Nemusíte se ani trápit každý den několik hodin v posilovně. Je to však změna životního stylu a právě jídelníčku.berry

Problémy s nadváhou a její řešení

Samozřejmě, že řešení existuje a dokonce Vás nebude ani tolik bolet, jako trápení se hladem. Díky speciální bílkovinné dietě nepocítíte na svém těle ani žádný jo-jo efekt, který nás bohužel také velice často v hubnutí dostihne. Budete se cítit dobře. Dobrá až euforická nálada a pocit síly. To vše zajistí vyšší přísun proteinů, méně sacharidů a tuků.

vProces, který chce trpělivost

v Při hubnutí nemůžete čekat zázrak ze dne na den. Celý proces samozřejmě trvá delší dobu a je dobré připravit se na změnu životního stylu. Přirozený stav, který při této metodě navodíte ve svém těle, se jmenuje „ketóza“. Jídelníček je totiž základní prvek, který nás provází každý den v podstatě od rána do večera. Každý den jíme několik jídel denně, a proto se musíte naučit stravovat se správným způsobem, aby to mělo nějaké výsledky. Nakonec sami zjistíte, že to není až tak složité a možná vás to bude bavit natolik, že ve zdravějším stravování budete pokračovat i po skončení diety.

Bílkovinná neboli ketogenní dieta

Taktéž nazývána jako proteinová dieta je závislá na příjmu vyššího množství právě proteinů nebo bílkovin. Přijímáte méně sacharidů a tuků a tím navodíte v těle přirozený stav zvaný „ketóza“. Ovšem nemusíte se bát, že by se vám ztratily svaly, jako je tomu v jiných případech hubnutí. Svalová hmota zůstává zachována. Dokonce tuto metodu hubnutí neprovází ani chutě ani špatná nálada, což jsou zaručeně další kladné body, proč to vyzkoušet. kid1