ČAGA – léčivá sibiřská houba pro vaše zdraví

Léčebné účinky některých hub jsou nejenom vědecky dokázané, ale staleté zkušenosti a výsledky v například v čínské medicíně už mnohé přesvědčily o zázračném vyléčení.

Poznáte parazitickou houbu zvanou choroš, kterou můžete vidět na stromech v našich lesích. Taková, trošku podobná našim chorošům, ale velmi nevábná parazitická houba, roste na stromech jak v oblastech studené Asie, na Sibiři – severu Ruska i některých oblastech severní Evropy a Ameriky. Roste tam, kde je velmi chladno. Tato houba se jmenuje CHAGA.

Čaga

Český název Čaga – rezavec šikmý (lat. Imonotus obliquus). Roste na kmenech bříz a i jiných stromů. To jméno Čaga), jakoby připomínalo čarodějnici, něco ošklivého. Snad proto, že ta houba je opravdu škaredá.

Čaga má skutečně zjištěné léčivé účinky. Dokáže pomoci lidem, kteří například trpí autoimunitními poruchami, stresem, špatným trávením – střevní záněty, různým virovým onemocněním a zánětům, například opary (herpes), vředy, nebo nádorovým onemocněním. Pomáhá například při léčbě jater (rakovina jater, hepatitida), protože ochraňuje jaterní buňky.je dobré ji používat jako prevenci před nádorovým onemocněním.

Chaga

Čaga rezavec šikmý své léčivé účinky čerpá z kůry bříz, které obsahují betulin a kyselinu betulinovou – schopnosti těchto složek jsou protivirové a protizánětlivé. Podporují léčbu i HIV onemocnění, které je virového původu. Dále tato houba obsahuje silné antioxidanty, vitamíny skupiny B, K1, minerály a mnoho vzácných stopových prvků. Celkově podporuje imunitu a dodává tělu potřebnou energii.

Pokud se rozhodnete pro Chagu, v našem e-shopu naklíčeno.cz vám ji nabízíme v podobě tablet i prášku za velmi výhodné ceny. Tablety se zapíjejí dostatečným množstvím vody, prášek si rozmícháte ve vodě a připravený nápoj vypijete nebo si prášek přimícháte do jídla. V našem e-shopu naklíčeno.cz nabízíme tento produkt z oblasti ekologického zemědělství v Estonsku.