Kvalitní patrové postele jsou z masivu


Pokud máte více než jedno dítě, hledáte jakýkoliv způsob k tomu, jak doma ušetřit co nejvíce volného místa a současně ho umožnit potřebám vašich ratolestí, aby měly dostatek prostoru k volnému pohybu. V V dětském pokoji to může být poněkud problém, který se nejčastěji týká právě nábytku. Ten byste proto měli vybírat s rozumem a samozřejmě i z praktické stránky, abyste získali více místa a vaše děti tím nijak neutrpěly.
A začněte výběrem postelí.patrová postel

Oblíbené jsou ty patrové

Účel, který hledáte, vám splní i postele 90 x 200 s patrem a úložným prostorem. Neexistuje snad chytřejší řešení, než umístit 2 postele tak, aby byly nad sebou. O bezpečnost vašich ratolesti se nemusíte vůbec obávat. Díky ochranné zábraně ve spodní, ale především i ve vrchní části si spánek na posteli užijí bez toho, aby si nějak ublížily. To ovšem není jediné, co by mělo přitahovat vaši pozornost. I materiál, ze kterého jsou postele, kterým se rovněž říká „patrovky“ vyrobené – by měl odpovídat kvalitě.

  • Masivní dřevo je stabilní, z hlediska životnosti velmi uspokojivý a rovněž i pevný materiál, který nezmění svůj stav ani po letech užívání.

Sázka na kvalitní dřevo vám tedy umožní dopřát si spokojenost, že jste pro vaše děti vybrali do jejich pokoje ten nejlepší nábytek, který je na trhu. Podívejte se na nabídku patrových postelí z masivu v různých odstínech dřeva a nalezete v ní několik designově přitažlivých kousků a rovněž i finanční ohodnocení, které vás uspokojí.dřevěná patrová postel

S přistýlkou, ale i s místem pro povlečení

Nabídka zahrnuje i několik typů, které jsou vhodné pro 3 děti, protože obsahují přistýlku. Díky masivnímu dřevu je i toto lůžko pro dítě nesmírně pohodlné a nijak jeho kvalitu spánku nenaruší.
Pokud se už pro takovou rozhodnete, nepřijdete ani o úložné místo pro povlečení nebo jiné lůžkoviny. Některé typy totiž disponují i výsuvnými šuplíky. Pokud o nich ale nestojíte, zvolit si můžete i variantu bez nich a mít pod postelí jednoduše volný prostor, který využijete dle vlastního uvážení.