Nejúčinnější a nejsilnější, taková je polymerová dezinfekce! Kde ji můžete využít?


I v domácnosti nebo v práci se můžeme setkat s nejrůznějšími nebezpečnými viry, bakteriemi či plísněmi ohrožující naše zdraví. Jak se jich účinně zbavit?

Nejúčinnější a nejsilnější, taková je polymerová dezinfekce! Kde ji můžete využít?

Všude kolem nás se může skrývat něco nebezpečného, nejvíce nebezpečí obvykle představuje to, co nevidíme. Dnes už dezinfikujeme téměř všechno, co okolo sebe máme, díky pandemii koronaviru jsme se naučili dezinfikovat si nejen ruce, ale dezinfikovat také povrchy kolem sebe. Jenže nejen právě covid nás musí nutně ohrožovat, nebezpeční se může ukrývat i v jiných virech, v bakteriích, v plísních nebo houbách. A všechno tohle se může usadit u nás doma nebo v naší kanceláři. Už jste někdy slyšeli pojem polymerová dezinfekce? Pokud ne, seznamte se s ní, umí toho opravdu hodně a je naprosto spolehlivá a bezpečná.

pexels-photo-6195129

Kdykoliv a kdekoliv

Máte problém v domácnosti nebo v kanceláři a potřebujete celý prostor nechat řádně vydezinfikovat? Možná někdo z rodiny či kolegů onemocněl nebo jste jen objevili zdroj zdraví škodlivé a nevzhledné plísně, polymerová dezinfekce vás všech těchto škodlivin zbaví a váš prostor už zase může být čistý a nezávadný jako dříve. Polymerová dezinfekce je jiná, než dezinfekce, které jsou u nás běžně používané v domácnostech, její aplikaci provádí odborní pracovníci deratizační služby, aplikuje se vždy na všechny plochy v místnosti, ve všech koutech a to postřikem, takzvanou mlhou. Tím je zaručeno, že je ošetřen skutečně celý prostor v dezinfikované místnosti, aplikace se může provádět kdekoliv, jak v práci tak i doma, dezinfekce může být využita na všech površích, je bezpečná a tudíž i zdravotně stoprocentně nezávadná.

pexels-photo-4099466

Proč je potřeba?

Poptávka po polymerové dezinfekci je dneska velká, je totiž možná ji využít na dezinfekci prostorů v souvislosti s onemocněním covid-19. Jinak se využívá, i když se vyskytne jiná nemoc, když napadnou zdi plíseň nebo houby, ale i v případě, že je potřeba vydezinfikovat byt po úmrtí. Tento typ dezinfekce se dá využít v podstatě kdykoliv a kdekoliv, kde je potřeba zahubit nebezpečné patogeny, které nás ohrožují na zdraví.

Celá aplikace dezinfekce probíhá v řádu několika desítek minut, zpět do prostoru je možné se vrátit také poměrně krátce po aplikaci. Vše tedy probíhá rychle a hlavně bezpečně.