Obal na Huawei P20 Lite nejlépe vynikne jako flip

Pouzder a obalů na mobilní telefony existují stovky variací. Pro výrobce je to skvělá výzva dodávat na trh praktická a zároveň vzhledově zajímavá řešení, ale ne každé z nich odpovídá našim představám, hlavně po delší době používání. Mezi tou pestrou plejádou nejrůznějších kvalitních i těch horších obalů a pouzder je přece jen jedno řešení určitou stálicí. Má tvar rozevírající se knihy a říká se mu „flip“.

telefon huawei

Proč si vybrat flipové pouzdro

Chrání přístroj ze všech stran – telefon se vkládá do vnitřní silikonové vložky připevněné do koženkového či koženého zavíracího obalu, a tím je zajištěno zabezpečení přístroje z každé strany. Je chráněn před poškrábáním, částečně před otřesy, a před poškozením skeletu při ukládání do zavazadel a při jeho přenášení.

Je elegantním doplňkem – pouzdra ze silikonu působí příliš lacině, ale to neplatí pro flip. I to nejobyčejnější jednobarevné řešení je velmi elegantní a může být pěkným doplňkem pro každodenní příležitosti. Takto „zabalený“ telefon vypadá dobře i v kabelce na plese, v kanceláři na psacím stole, na večírku, na svatbě, či na jiné společenské akci.

Slouží jako stojánek – flipový obal na Huawei P20 Lite lze složit jako stojan a takto sledovat video nebo pohodlně surfovat na Internetu. Stojánek je natolik stabilní, že v této poloze setrvá libovolně dlouho a samočinně se nesklopí.

svítící mobil

Můžete si jej vzít na nákupy – na vnitřní přední straně bývají zářezy pro vložení různých bankovek, karet, nebo papírových lístků, takže nemusíte na nákup s sebou nosit peněženku, stačí vyrazit jen s mobilem.

Stovky barev a vzorů – flip je ideální možností pro výtvarníky uplatnit svůj talent, proto se také průmysloví designéři v tomto ohledu předhání v tom, aby zaujali pozornost a nabídli opravdu vzhledově zajímavý výrobek. Telefon tak získá nový kabát třeba v hráškově zelené, sytě červené či pastelově modré barvě, anebo vystihující váš životní styl s květinovými motivy, s námětem zvířat, vozidel a techniky, obnažených dívek, fantasy a sci-fi. Anebo sáhněte po velmi žádaném luxusním provedení ve světle hnědé, vhodné pro podnikatele, manažery a ženy v kostýmech či večerní toaletě.