Poznejte výhody americké hypotéky

Americká hypotéka byla před několika lety ještě poměrně neznámým pojmem. O co přesně se tedy vlastně jedná? Jde o finanční produkt, který je nabízený zejména nebankovními společnostmi. Je to produkt, který je určený prakticky pro každého zájemce o úvěr, protože podmínek pro jeho získání není naštěstí mnoho. Co je tedy potřeba splňovat, a na co naopak není brán zřetel?model domu a mince

Bez příjmů a nahlížení do registru
Největším benefitem nebankovní americké hypotéky je zajisté to, že se jedná o produkt, k jehož získání není potřeba prokazovat příjmy. Navíc se vás nikdo nebude ptát ani na vaši dluhovou minulost, což v praxi znamená to, že pokud jste měli nějaké https://www.databazeknih.cz/knihy/minulost-a-pritomnost-144420 dluhy a disponujete tím pádem zápisem v registru dlužníků, tak to nevadí. Nebankovní společnosti jsou schopné to na rozdíl od bank mnohdy přejít. Mezi další benefity patří variabilní doba splácení, dále zajímavá úroková sazba a prakticky bleskové schválení. Podmínky jsou tedy, jak sami vidíte, opravdu velmi laxní.

Je třeba ručit nemovitostí
Jedinou velikou podmínkou, kterou musíte splňovat, a kterou nelze nikterak obejít, je ručení nemovitostí. Může se jednat o dům, byt, zahradu, pozemek, chatu, chalupu, družstevní byt nebo třeba komerční prostor, podmínkou však je, aby byla nemovitost psána na vás. Pokud nic nevlastníte, i tak není důvod k panice. Můžete totiž využít možnost spoluručitele. To znamená, že se domluvíte s někým blízkým, kdo bude ručit za vás.koule z bankovek

O svůj dům se obávat nemusíte
Nemusíte se zároveň bát, že by byla vaše nemovitost v ohrožení. Pokud máte v plánu být příkladným dlužníkem a splácet včas a řádně, tak nedojde k naprosto žádnému problému. Nemovitost je pouze jakousi jistotou pro nebankovní společnost, která se tak nemusí bát, že by přišla vlivem nezodpovědnosti dlužníka o své cenné peníze. Pro vás se to však nejeví jako jakékoliv riziko.