Vestavěná skříň

Skříň je velmi důležitý nábytek, protože do něj uskladňujeme naše oblečení, které díky tomu zůstane hezky čisté, nepokrčené a připravené k obléknutí.

Vestavěná skříň

Záleží na rozložení jednotlivých částí

Možná si řeknete, v čem je obyčejná skříň tak významná? Ve skutečnosti ji používáme každý den a život bez ní by byl o dost složitější, takže skutečně hraje velkou roli a musí nám vyhovovat, aby se nám dobře používala. To je u každého rozhodně individuální, protože máme jiné požadavky. Třeba u žen bývá častou podmínkou velké zrcadlo, ve kterém se hezky vidí. Je to například pro to, aby ráno mohli zkontrolovat snadno svůj vzhled a případně udělat nějakou změnu.

skříň v ložnici

Naopak většina mužů volí čistou přední stranu. Asi každého zajímá vnitřní prostor, protože ten musí být tak akorát. Moc velká skříň zabírá moc místa, ale zase do malé nedáme potřebné množství oblečení, takže je to o tom najít potřebný kompromis. Jestliže rádi nakupujete nové kusy oblečení, tak si pro ně nechte samozřejmě jistou rezervu. Dětem se dokonce doporučuje volit více poliček, aby se naučilo pořádku a hezky si uklízelo podle druhu zvlášť.

Vzhled

Když se podíváme dovnitř skříně, tak uvidíme jisté rozložení všech prvků, což je velmi důležité. Záleží, pro jaké účely chcete skříň využívat. Pokud to bude pro každodenní využívání, tak by rozhodně neměla chybět tyč, na kterou můžeme pověsit oblečení na ramínkách. To je zejména vhodné pro věci, které máme roznošené a stále je potřebujeme, kam můžeme zařadit třeba takovou bundu.

dřevěný design

Tu nosíme celou zimu bez přerušení, takže každý den můžeme hezky vstát a hned si ji obléknout. Kromě vnitřního rozložení záleží také na vnějším vzhledu, aby se hodila k okolnímu prostředí. Většinou je skříň složena z desek Sten-skrine, kdy výběr všech různých provedení je velmi široký, takže je jen na Vás, ke kterému designu máte nejblíže. Pokud už doma máte nábytek, tak na to musíte rozhodně dbát, protože nemůžete koupit ke světlému stolu třeba tmavou skříň. Jestliže kompletně kupujete nový nábytek, tak máte více možností.