Za svůj koberec se nemusíte stydět

Kdo má doma na podlaze koberec, měl by si uvědomit, že je to jedna z prvních věcí, které si všimne návštěva po vkročení do vašeho příbytku. Můžete mít v místnosti luxusní točité schodiště, obří akvárium nebo vzrostlou palmu, může vás přivítat velká šedá doga, ale jestliže má koberec na podlaze vyšlapané cestičky a viditelné skvrny, anebo bude zavánět nepříjemným odérem, celkový dojem z navštíveného prostředí to pokazí a hlavně to bude určitou vizitkou o lidech, kteří tu bydlí.

koberec v bytě

Proč se bezdůvodně stresovat a mít pocit, že si domů nemůžete pozvat, koho chcete, jestliže se vám zdá, že koberec není zrovna nejčistší? Stačí občas povolat profesionály v oboru čištění koberců v Praze 6 a nechat konat svou práci. Mají k dispozici mechanismy, které si poradí se skvrnami od kakaa, se zvratky, s kočičími exkrementy, a pochopitelně i s běžnou zašlapanou špínou, která se v bytech vyskytuje.

povrch koberce

Koberec je vždy jakousi vizitkou čistoty obyvatel domu a můžete být třeba až přehnaně čistotní, mít precizně srovnané věci ve skříni, navoněné oblečení, perfektně vyžehlené nebo vyčištěné z čistírny, ale jakmile je koberec někde flekatý, každý si vytvoří jasný obraz o vašich hygienických návycích, a bude jej obtížné přesvědčit o tom, že zrovna koberec jste prostě zanedbali, zatímco to ostatní určitě ne.

Nebojte se skládat s návštěvou na koberci puzzle

Skládáte rádi puzzle? Hrajete rádi pexeso? Zahrajete si s oblibou „Člověče nezlob se“ v šesti lidech? Takové hry se vyplatí vzít na koberec, protože je na ně konferenční stolek v obýváku příliš malý, a navíc na něm budou v průběhu návštěvy pravděpodobně položené hrnky s kávou, čajem a tácek s občerstvením.

Koberec je pro takové účely ideální, a bude-li čistý a zbavený zápachu, může být zážitek z průběhu návštěvy moc pěkný a působivý. Budete si jej chtít možná znovu zopakovat.