Získejte jistotu

Možná si o někom myslíte, že je chronický strašpytel, když se Vám svěří, že si pořídil paralyzér . Ale neříkejte, že jste někdy nemysleli na to, že Vás v dnešním světě může někdo ohrozit na zdraví, nebo dokonce na životě.

soumrak

Občas se přece díváte na noční ulici a vidíte tam hejna hlučných partiček, které přebíhají po silnici sem a tam. Které bezcílně bloudí temným městem. Možná jste už někdy v životě dokonce volali policii, aby zasáhla při obtěžování chodce jinými lidmi. Možná jste byli i vzdáleným svědkem trestného činu. Napadlo Vás někdy, že byste mohli být obětí i Vy?

A při té příležitosti: Nenapadlo Vás někdy pořídit si obranný prostředek k tomu, abyste se dokázali co nejlépe a nejrychleji ubránit?

Možná byste měli přehodnotit názor na chronického strašpytla a zamyslet se nad tím, zda by nebylo dobré jeho činu následovat? I když jste muži, moment překvapení, kdy nemáte nic, než svou vlastní sílu, Vás může přivést do pozice poraženého.

nasílí

Napadení mohou být různá, to je pravda.

Je pravdou, že agresor může použít různých prostředků k fyzickému napadení a v takovou chvíli by Vám nepomohl ani odjištěný samopal pod kabátem. Ano, tím můžete oponovat. Ale při napadení, nebo při blížícím se napadení muže proti muži můžete být ve výhodě. Agresor, který se bude spoléhat na své svaly a Váš strach, bude znehybněn paralyzérem na několik vzácných chvil, které využijete k útěku. Jeho svaly, na které se spoléhal, budou ochromeny. Váš strach bude menší, protože si budete při útoku jistý svým dalším krokem, který odvrátí hrozbu následujícího úderu.

Moment překvapení je krokem k odvrácení hrozby.

Jestliže ještě také navštěvujete kurz bojového umění, určitě se Vám bude vždy hodit obojí. Možná, že ani paralyzér nebudete muset použít. Agresor neví, jaké jištění máte Vy. Nezná Vaši schopnost přesného obranného úderu. A určitě netuší, že se jistíte ještě paralyzérem.