K čemu se využijí minerální kameny? Už i na dekorace!

Každý minerál má svůj význam. Růženin má význam lásky, důvěry a věrnosti. Zatímco křišťál má podpořit zdraví. Mnoho lidí má tyto minerály vystavené na tácku u postele. Mají být blízko spící osoby, pro nejlepší účinky. Nyní se z nich dělají dekorace do bytu nebo bižuterie. A co ještě z nich můžeme vytvořit?
Lapače snů se pořizují pro odehnání zlých snů a ponechání jenom těch dobrých. Uprostřed každého lapače by měl mít své místo minerál dle svého výběru. Střed lapače je jeho nejpodstatnější část. V něm se uchovává to dobré a odhání zlo, co v sobě nesmíte mít.fialové minerály.jpg
Náramky například z perel ametystu jsou krásným doplňkem pro každou ženu. Dnes je vyrábí mnoho firem nebo malých podnikatelů. Prodávají je přes internet na Fleru nebo na Instagramu. Mnoho z nich má i kamenný obchod. Je na výběr ze spousty různých druhů, barev a doplňujících komponentů. Například přívěsky srdíčka, znamení, čtyřlístků a podobně. Cena takového náramku se pohybuje okolo 300 Kč. Když bude podezřele levný, nemůžete počítat s tím, že je pravý. Perly si může každý koupit na Aliexpressu, vytvořit své výrobky a směle je prodávat dál. Stejně jako náramky, mnoho lidí se zabývá výrobou náhrdelníků, či prstenů. Skvělé jsou také přívěšky na klíče.perly achátu.jpg
Moderní jsou svícny z neupravených kamenů, kdy se vloží čajová svíčka doprostřed. Vypadají nádherně i jako tácky na šperky. Dokonce se nyní dávají i do široké vázy s květinami. Sama doma mám tácek s růženínem, ametystem, křišťálem, chalcedonem a tygřím okem. Dělají mi v ložnici velkou parádu.
Ke koupi naleznete i knihy, které Vám každý kamínek podrobně popíše. Jaké je využití, k čemu je dobrý, na co působí, odkud pochází. Ve větších městech se pořádají expozice fosilie, které jsou taktéž k zakoupení. Vyžadují svou péči. Je dobré je jednou za čas umýt pod studenou vodou a nechat nabít na přímém sluníčku.