V boji s váhou pomůže Adipex retard

S regulací váhy vám může pozitivně pomoci Adipex retard. Podstata však spočívá v lidské vůli, že skutečně chce dospělý jedinec zhubnout. Pouze v takovém případě se může dostavit viditelný efekt.

Jedná se o přípravek, který náleží mezi anorektikum. Silnou stránkou je, že tlumí chuť k jídlu. Díky potlačení pocitu hladu dochází k usnadnění držení dietního režimu. Výsledkem je pak pokles tělesné hmotnosti.
krájená mrkev

Zázrak ukrývající se v tobolce

Přípravek Adipex retard obsahuje léčivou látku fentermin, která je vázána ve formě polystyrensulfonátu, ze kterého dochází k postupnému uvolňování v lidském těle. A právě postupné uvolňování má za následek nepřerušovaný anorektický vliv, jenž trvá minimálně po dobu osmi hodin.

Tento prostředek je výhradně určen k podpůrné léčbě při dietním režimu u osob mající nadváhu, které se potýkají s obezitou a samotná redukční dieta ke snížení váhy není dostačující.
zdravá strava
K viditelnému efektu, tj. ke snížení hmotnosti může však dojít, pokud je striktně omezen příjem potravy. Vyloučení nezdravých a sladkých jídel z každodenního jídelníčku. Zařazení zdravých potravin, zeleniny, ovoce, mořských http://www.profiplants.cz/kategorie/krmeni-pro-morske-ryby plodů apod. Zároveň je nepostradatelnou záležitostí i fyzická aktivita. Ta je velmi důležitá. I zde platí, že stále je nutné mít vyšší výdaj než příjem ohledně kalorií. Samotné anorektikum v podobě užívání tobolek nezaručí váhový úbytek. Je efektivní podpůrnou pomůckou.
tvrdé tobolky
Zásadní je správné dávkování

Obvyklá je dávka v podobě jedné tobolky denně ráno při snídani. Tobolky se polykají celé a zapíjí dostatečným množstvím vody. Pouze ve výjimečném případě může lékař zvýšit dávku na dvě tobolky denně. Přípravek se nikdy neužívá večer, neboť léčivá látka obsažená v tobolce by mohla způsobit nervozitu a nespavost.

Stejně tak i doba léčby musí být striktně dodržena. V tomto případě se jedná o užívání po dobu čtyř až šesti týdnů. Nikdy nesmí překročit dobu delší jak tři měsíce. V případě potřebného opakování je nutné učinit pauzu, která musí být stejně dlouhá, jako byla předchozí doba užívání.