Velmi žádaná služba

Velmi oblíbenou placenou službou je nepochybně hodinový manžel. Když se doma něco pokazí, je to služba k nezaplacení. Zvláště neocenitelná je pro osamělé ženy. Starší vdovy, maminky samoživitelky, které si neví často rady ani s výměnou žárovky. Ale je to skvělá služba také pro celou řadu mužů. Muži dnes často pracují jako úředníci nebo IT odborníci, ale s praktickou prací si příliš rady neví. Služby jsou to známé, mnozí je využívají, i když ze začátku si mnozí dělali z této služby legraci, protože si představovali služby docela odlišného druhu a totiž sexuální.
zelený mop

Hodinová manželka

Co je méně známé, jsou služby hodinová manželka, ale i v této oblasti pracuje stále více žen a vyřizuje si na tuto činnost živnost. Samozřejmě ani hodinová manželka neposkytuje žádné sexuální služby. Asi nepotřebujete být právě nápadití a dojde Vám, že se jedná o službu, kdy žena poskytuje pomoc v domácnosti:
 

  • mytí oken
  • čištění koberců a čalounění
  • žehlení prádla
  • nakupování
  • jednorázový úklid
  • pravidelný úklid
  • doprovod na úřady, k lékaři apod.
  • hlídání dětí

 opravář u dřezu
 
Jsou lidé, kteří využijí jen některé z těchto služeb, třeba mytí oken je stále větší zájem, stejně tak mnozí lidé využívají například hlídání dětí jen velmi sporadicky tu a tam. Mnozí lidé ovšem ocení služby hodinové manželky pravidelně. Zvláště pracovně velmi vytížení rodiče, případně rodiči samoživitelé, kteří mají problém zvládat všechny rodičovské i pracovní povinnosti.
Mnozí lidé se domnívají, že služby hodinové manželky se využívají především v Praze, kde jsou lidé v poněkud lepší finanční situaci než v jiných místech České republiky, ale není tomu tak. Hodinové manželky najdete skutečně napříč celou republikou v počtu nijak skromném a zájem o tyto služby lze očekávat i do budoucna. Pokud jste tedy žena a hledáte podnikatelský podnět, může to být jeden z nich.

Posted in Nezařazené