Náročné pracovné nasadenie

Každá mamička potrebuje pre seba aspoň chvíľku času. Starosť o deti je v podstate neustála a žena na seba nemá ani čas. Ako by už nebola sama sebou. Na nejaké kozmetické domáce ošetrenie alebo niečo podobné, môže rýchlo zabudnúť. Vidím to koľkokrát aj sama na sebe. Som večne unavená, niekedy aj mrzutá a moji chlapci stále niečo chcú. Ako by nevedeli, že si potrebujem na chvíľku sadnúť, nehovoriac o tom, že by som sa napríklad potrebovala občas najesť alebo si len zájsť na záchod.

Ako zabezpečiť nášho chrobáčika?

Preto beriem cestovné postieľky  ako svojich záchrancov, môžem tam v pokoji dať svojho drobčeka a viem, že sa mi tam nezraní a ja môžem v pokoji uvariť alebo si zájsť do schránky pre poštu. Presuniete si postieľku kdekoľvek po byte, pretože má praktické kolieska a vaša láska si môže vo vnútri hrať a cez sieťovaný bok na vás uvidí a nebude sa báť, kde že to tá mamička zase zmizla. Keď bude dieťa staršie, naučí sa rozopínať zadnú stenu, ktorou sa dostane von pre ďalšie hračky. My máme jednu takú u babičky a musím povedať, že je to pomocník na nezaplatenie.

Ohodnoťte příspěvek